Výuka dětí

 

Máš bystré dítko, kterému chceš otevřít bránu do světa? Dítě, které se chce domluvit i jinak než anglicky? Dítě, které se rádo učí a ty chceš využít jeho potenciál? Tak se přidej!

Záměrně volím pro výuku jazyka malou skupinu dětí, aby se mohly děti lépe soustředit, projevovat a aby mělo každé svůj prostor. Jedině tak využije svou kapacitu a vše se mu krásně uloží, kam má. Velmi ráda používám v lekcích přímou metodu, kde se snažím co nejvíce komunikovat v cílovém jazyce, aby se děti nemusely „přepínat z jazyka do jazyka“ a uměly reagovat a myslet v němčině. Nemusíte se ničeho bát, používám k tomu spoustu pomůcek, obrázků, gest, her a podobně. Starším dětem dám prostor pro jejich malé projektíky, které nám propojí učení s věděním a zábavou.

Jak učím?

N

Online přes Google Meet

N

Naživo

N

Asynchronně

N
S individuálním přístupem a empatií
N
Pomocí autentických materiálů

Individuální lekce

5Individuální přístup znamená individuální plán na 10 týdnů – podle studentova cíle. Domácí úkoly na míru, autentické materiály, jedna hodina týdně přes Meet a neustálá podpora v Google Classroom.

CENA: 750,- / 60 min. lekce

Pokud je pro Tebe těžké najít celou hodinu, můžeš zvolit intenzivních 30 minut. A to hned 2x týdně. O zbytek nepřijdeš. Podporu i materiály najdeš také v Classroomu. A to vše také po 10 týdnů.

CENA: 450,- / 30 min. lekce

Co dostaneš?

Moji plnou pozornost během online lekcí, výukový plán na míru, domácí úkoly a jejich opravu, autentické materiály a další tipy v Google Classroom. 

Jak to probíhá?

Po úvodní konzultaci společně vypracujeme plán lekcí, seznámíš se s Google učebnou a každý týden v ní najdeš materiály k samostudiu – domácí úkoly, slovní zásobu, články či videa. Jednou týdně se budeme scházet přes Meet (nezapomeň, že budeš potřebovat  WiFi – min. rychlost 6 Mbps).

Skupinové lekce

Základem jsou malé skupinky dětí, kde se každý dostane ke slovu a kde budou všichni spolupracovat. Hned ze začátku se naučíme, jak reagovat, když nerozumím nebo něco potřebuji, abychom omezili používání češtiny na minimum. 

Pro děti naživo v Bílovicích a Kanicích.

Co můžeš očekávat?

Bezpečné prostředí malé skupinky dětí, které se naplno ponoří do výuky jazyka. A to hravou nenásilnou formou. Jazyk je třeba zažít, takže budu s dětmi hledat co nejvíce příležitostí pro společné projekty, obklopím děti autentickým materiálem a zažijeme spolu autentické situace, které se pokusíme řešit s tou výbavou, jakou budeme mít.

Jak to probíhá?

Výukový plán je rámcově sestaven před zahájením výuky podle úrovně. Během prvního setkání se naučíme hlavní fráze, abychom spolu mohli co nejvíce komunikovat v němčině. Děti dostanou prostor, aby mi sdělily, co mají rády, co je zajímá a já se pokusím to vše zahrnout do plánu. Děti se učí hravou formou a tak, aby je to co nejvíc bavilo. Mladší se sejdou ve svém Klubku (1.stupeň ZŠ), kde se soustředíme na mluvení a na porozumění autentickým materiálům a starší v Klubíku (2.stupeň ZŠ), kde už pracujeme s jazykem v celé šíři. A určitě se najde prostor i pro nějaku tu výzvu.

Německé klubko

 15 týdnů/ 3750,-Kč  Bílovice (od 27.9.2023)

 

(1.stupeň ZŠ)

Začátečníci a mírně pokročilí

Bílovice/ Svitavou, RC Žirafa, středa 14-14,50h

 

Brzy začínáme

Německý klubík

15 týdnů/ 3750,-Kč Bílovice/Svit. (od 27.9.2023)

(2. stupeň ZŠ)

Začátečníci a mírně pokročilí

Bílovice/ Svitavou, RC Žirafa, středa 15-15,50h

 

Brzy začínáme

Reference

Spolupráce s Katkou trvá už déle než rok, a jsem moc spokojená. Navštěvovala jsem její skupinové kurzy, kde jsem se naučila základy češtiny. Moc se mi líbila atmosféra lekcí, Kateřina byla moc příjemná a milá, hodně jsme se smáli a starala se o nás jako o svoji rodinu. Naučili jsme se řešit praktické situace.

– Natalia Bilova

Lekce s Katkou jsou zábavné, jako lektorka je velmi empatická a trpělivá, a toho si vážím. Pro asynchronní výuku mi vždy nachystala velké množství rozmanitého materiálu. Mohla jsem se učit každý den trochu podle toho, kdy jsem měla čas a to mi vyhovovalo. Moc mě to bavilo.

– Eva, profesorka

První setkání

Objednat úvodní konzultaci zdarma

Zaujala tě nabídka mých lekcí a kurzů? Chceš se se mnou učit nebo se domluvit na spolupráci? Napiš mi o sobě víc a pojďme se potkat přes Meet.

10 + 7 =