Nabízené služby

 

Učím standardní němčinu a češtinu pro cizince tak, aby byli studenti schopni promluvit v autentickém prostředí, přečíst si jídelní lístek nebo porozumět oblíbené hudbě. Kromě toho ráda hlavně dětem přibližuji kulturu a motivuji je k lásce k jazyku. To vše online, naživo i asychronně a pro jednotlivce i skupiny.

Jak učím?

N

Online přes Google Meet

N

Naživo

N

Asynchronně

N
S individuálním přístupem a empatií
N
Pomocí autentických materiálů

Individuální lekce

Individuální přístup znamená individuální plán na 10 týdnů – podle studentova cíle. Domácí úkoly na míru, autentické materiály, jedna hodina týdně přes Meet a neustálá podpora v Google Classroom.

CENA: 750,- / 50 min. lekce

Pokud je pro Tebe těžké najít celou hodinu, můžeš zvolit intenzivních 30 minut. A to hned 2x týdně. O zbytek nepřijdeš. Podporu i materiály najdeš také v Classroomu. A to vše také po 10 týdnů.

CENA: 450,- / 30 min. lekce

Co dostaneš?

Moji plnou pozornost během online lekcí, výukový plán na míru, domácí úkoly a jejich opravu, autentické materiály a další tipy v Google Classroom. 

Jak to probíhá?

Po úvodní konzultaci společně vypracujeme plán lekcí, seznámíš se s Google učebnou a každý týden v ní najdeš materiály k samostudiu – domácí úkoly, slovní zásobu, články či videa. Jednou týdně se budeme scházet přes Meet (nezapomeň, že budeš potřebovat  WiFi – min. rychlost 6 Mbps).

Skupinové lekce

Máš rád společnost a oceníš podporu? Rád se společně zasměješ?Několikrát ročně otvírám kurz němčiny  pro začátečníky i pokročilé a také kurz češtiny pro cizinceRozmluvím tě, naučím tě učit se a mít jazyk rád (i tu němčinu), dodám ti materiály i motivaci a podporu.

Pro děti naživo v Bílovicích a Kanicích.

 Pro dospělé online. Nebo se vrhneš do moderní asynchronní výuky?

 

 

 

Co dostaneš?

Výukový plán je rámcově sestaven před zahájením výuky podle úrovně. Během prvního setkání se studenty upravujeme výukový plán tak, aby vyhověl co největšímu množství studentů. V lekcích se soustředíme na konverzace v malých skupinách a na porozumění autentickým materiálům. Děti se sejdou ve svém Klubku nebo Klubíku naživo a s dospělými se sejdu v konkrétní den a čas a budeme komunikovat prostřednictvím Google Meet. Ideální varianta pro toho, kteří chce ušetřit čas za dojíždění a zároveň ocení sílu kolektivu. Všechny odkazy, nahrávky, videa a materiály najdeš po celou dobu kurzu v Google Classroom. A určitě se najde prostor i pro nějaku tu výzvu.

Jak to probíhá?

Po přihlášení do kurzu obdržíš e-mail s přihlašovacími údaji do Google učebny. V té budeš postupně nacházet spoustu tipů a materiálů. Jednou týdně se budeme scházet přes Meet (nezapomeň, potřebuješ WiFi – min. rychlost 6 Mbps).

V ceně kurzu jsou i domácí úkoly, které budou probíhat v Google Classroom, včetně zpětné vazby.

Naživo

 

Kurzy naživo probíhají vždy ve stanovenou dobu na stanoveném místě. Potkáš se se skupinou 5-8 podobných nadšenců a kromě jazyka, reakcí a řešení situací se naučíme i techniky, jak jazyk lépe vstřebávat. Určitě najdeme prostor i na nějakou jazykovou výzvu nebo nějaký malý projektík.

Online

 

Online je tu pro Tebe, pokud v učení nechceš být sám a rád se zasměješ s ostatními. Sejdeme se přes Google Meet a budeme společně objevovat krásy jazyka, rozmotávat jeho spletitosti a hlavně se budeme snažit co nejvíc komunikovat, abychom pak ve světě nebyli ztraceni. Dostaneš ode mne tipy na lepší zapamatování slovíček  i jak se jazykem co nejvíc obklopit.

Asynchronně

 

Jsi moderní člověk, který toho potřebuje stihnout hodně a nechce se vázat na konkrétní čas kurzu? Nebojíš se makat? Připoj se do asynchronní výuky, kde na Tebe čeká každý týden 30 minut konverzace a každý týden plán s množstvím materiálu pro samostudium tak, abys posílil všechny dovednosti jazyka a ještě zjistil a objevil mnoho nového. Každý týden mi odevzdáš vypracové zadání a já ti poskytnu zpětnou vazbu s dalšími tipy. Ušetříš čas při tápání v materiálech a zdrojích a dostaneš dávku přesně tak akorát. K tomu mou zpětnou vazbu, podporu a možnost 

Reference

Spolupráce s Katkou trvá už déle než rok, a jsem moc spokojená. Navštěvovala jsem její skupinové kurzy, kde jsem se naučila základy češtiny. Moc se mi líbila atmosféra lekcí, Kateřina byla moc příjemná a milá, hodně jsme se smáli a starala se o nás jako o svoji rodinu. Naučili jsme se řešit praktické situace.

– Natalia Bilova

Lekce s Katkou jsou zábavné, jako lektorka je velmi empatická a trpělivá, a toho si vážím. 

– Eva, profesorka

První setkání

Objednat úvodní konzultaci zdarma

Zaujala tě nabídka mých lekcí a kurzů? Chceš se se mnou učit nebo se domluvit na spolupráci? Napiš mi o sobě víc a pojďme se potkat přes Meet.

2 + 8 =