Reference

 

Co o mně řekli studenti

 Káťa je nejlepší učitelka cizích jazyků, jakou jsem kdy v životě potkala.  Zná spoustu technik, ke každému najde přístup.  Na hodině je vždy dobrá atmosféra, dobré vztahy.  Celá skupina je nadšená z Kátiných lekcí.  Můj manžel a já jsme šťastně chodili na hodiny češtiny pro cizince. Naše děti s námi byly několikrát a žádají více.  Káťa je laskavá, citlivá, pozorná, starostlivá, kreativní, flexibilní a moudrá.  Tempo studia je zvoleno tím nejlepším způsobem.  Výsledek předčil naše očekávání.  Vřele doporučuji! 

– Alla Khorolska, učiteka a lektorka

Spolupráce s Katkou trvá už déle než rok, a jsem moc spokojená. Navštěvovala jsem její skupinové kurzy, kde jsem se naučila základy češtiny. Moc se mi líbila atmosféra lekcí, Kateřina byla moc příjemná a milá, hodně jsme se smáli a starala se o nás jako o svoji rodinu. Naučili jsme se řešit praktické situace.

– Natalia Bilova

Lekce s Katkou jsou zábavné, jako lektorka je velmi empatická a trpělivá, a toho si vážím. Pro asynchronní výuku mi vždy nachystala velké množství rozmanitého materiálu. Mohla jsem se učit každý den trochu podle toho, kdy jsem měla čas a to mi vyhovovalo. Moc mě to bavilo.

– Eva, profesorka

Na výuce se mi líbí lehkost komunikace. Konverzace v češtině ve skupině je super. Oceňuji různorodé techniky, povídání, práci s textem, plnění úkolů a hry. Překonala jsem jazykovou bariéru a začala jsem mluvit! Katka mi moc pomohla. Je vidět, že má svou práci ráda a že to funguje.

– Elena Zhilina, umělecká lektorka

O službách Katky jsme se dozvěděli náhodou, když jsme hledali doučování pro naší dceru, která měla s němčinou ve škole velké problémy a hrozilo, že se neudrží ani na trojce na vysvědčení.
Velmi rychle jsme zjistili, že je výbornou pedagožkou, která umí žáka zaujmout a během několika měsíců jsme k ní přihlásili i druhou dceru. Dnes jsou obě dcery bezproblémové „dvojkařky“. A navíc se ke Katce vždycky těší, protože si skvěle rozumí a i lidsky si velice „sedly“.
Já navíc oceňuji obrovskou časovou flexibilitu a pochopení, se kterým jsem se u paní Kutnerové vždycky setkal.

– Pavel, tatínek studentek

Výuka paní Katky  se mi moc líbí. Hodně mi pomohla se zlepšit v němčině, naučila mně spoustu věcí. Vždycky mně ráda vysvětlí cokoliv, když něco nevím, nebo to zapomenu. Je moc milá a hodná a hezky se s ní povídá.

– Ema, studentka

Hodiny němčiny byly velice účinné, Katka má hravý a zároveň efektivní způsob vysvětlování nové látky. Učila nás pomocí různých her, je hodně trpělivá a hodná. Vždycky se k ní těším, je to něco úplně jiného, než ve škole.

– Zuzana, studentka