Němčina

 

Potřebuješ němčinu v práci? Chceš studovat v německy mluvící zemi, potřebuješ certfikát? Máš v plánu oprášit to, cos kdysi uměl? Nebo chceš němčinu pro své děti? A nebo máš úplně jiné plány? Dej mi vědět a vymyslíme Ti plán na míru.  Je tu pro Tebe NĚMČINA NA DOSAH!

Proč je to Němcům Wurst? A proč jí currywurst?

Na mých lekcích se budeš setkávat s autentickými materiály. A to hlavně proto, abys uměl komunikovat v autentickém prostředí, přečíst si jídelní lístek nebo porozumět oblíbené hudbě. To vše online, naživo i asychronně a pro jednotlivce i skupiny. Když budeš makat, úspěch se dostaví!

Jak učím?

N

Online přes Google Meet

N

Naživo

N

Asynchronně

N
S individuálním přístupem a empatií
N
Pomocí autentických materiálů

Individuální přístup znamená individuální plán na 10 týdnů – podle studentova cíle. Domácí úkoly na míru, autentické materiály, jedna hodina týdně přes Meet a neustálá podpora v Google Classroom.

CENA: 800,- Kč / 50 min. lekce

Pokud je pro Tebe těžké najít celou hodinu, můžeš zvolit intenzivních 30 minut. A to hned 2x týdně. Sama tento systém taky upřednosňuju. Kratší výuka je intenzivnější a častější kontakt efektivnější. O zbytek nepřijdeš. Podporu i materiály najdeš také v Classroomu. A to vše také po 10 týdnů. 

CENA: 500,- Kč / 30 min. lekce

Asynchronní výuka v podobě MENTORINGOVÉHO KURZU je výborná volba, pokud máš své specifické životní tempo a chceš se učit odkudkoli a kdykoli. Tento typ výuky je plánován na 12 týdnů. Stanovíme spolu cíl, najdeme témata, která tě zajímají a domluvíme se spolu na intenzitě, kterou potřebuješ. Google Classroom bude tvůj největší kamarád. Tato forma je ideální v kombinaci s výše uvedenými konverzačními 30 minutovkami.

 CENA: od 500,-Kč / cca 2-3 hodiny práce týdně ve skupině

              od 650,-Kč / cca 2-3 hodiny práce týdně individuálně

 

Co dostaneš?

Moji plnou pozornost během intenzivních online lekcí, výukový plán na míru, témata, která tě zajímají, domácí úkoly a jejich opravu a zpětnou vazbu, autentické materiály a další tipy v Google Classroom. 

Jak to probíhá?

Po úvodní konzultaci společně vypracujeme plán lekcí, seznámíš se s Google učebnou a každý týden v ní najdeš materiály k samostudiu – domácí úkoly, slovní zásobu, články či videa. Při online výuce se budeme scházet jednou týdně přes Meet (nezapomeň, že budeš potřebovat  WiFi – min. rychlost 6 Mbps). Při individuální lekci se budu věnovat jenom Tobě, takže můžeme pořešit všechna krizová místa, se kterými si nevíš rady a zároveň nemusíš ztrácet čas v místech, kde se topí ostatní a ty máš jasno.

Při asynchronní výuce naopak pracuješ sám, bez nutnosti vázat se na čas a místo s lektorem. Mnou zadané úkoly vypracováváš svým tempem a v čase a na místě, která vyhovují Tobě. Pak mi úkoly zašleš zpět a já ti dám kompletní zpětnou vazbu včetně typů na další pokrok.  

 

Skupinové lekce

Máš rád společnost a oceníš podporu a sám by ses učit nedonutil? Rád se společně zasměješ? Několikrát ročně otvírám kurz němčiny  pro začátečníky i pokročilé. Rozmluvím tě, naučím tě učit se a mít jazyk rád (i tu němčinu), dodám ti materiály i motivaci a podporu.

Již brzy se otevře skupinový asynchronní mentoringový kurz pro začátečníky NASTARTUJ SVOU NĚMČINU.

Již brzy se otevře skupinový asynchronní mentoringový kurz pro mírně pokročilé a věčné začátečníky REFRESH PRO TVOU NĚMČINU.

 Pro dospělé online. Nebo se vrhneš do moderní asynchronní výuky? Podívej se níž, co to vlastně je. 

 

 

 

Co dostaneš?

Výukový plán je rámcově sestaven před zahájením výuky podle úrovně. Během prvního setkání se studenty upravujeme výukový plán tak, aby vyhověl co největšímu množství studentů. V lekcích se soustředíme na konverzace v malých skupinách a na porozumění autentickým materiálům. Děti se sejdou ve svém Klubku nebo Klubíku naživo a s dospělými se sejdu v konkrétní den a čas online a budeme komunikovat prostřednictvím Google Meet. Ideální varianta pro toho, kdo chce ušetřit čas za dojíždění a zároveň ocení sílu kolektivu. Všechny odkazy, nahrávky, videa a materiály najdeš po celou dobu kurzu v Google Classroom. A určitě se najde prostor i pro nějaku tu výzvu.  Ideální pro efektivnější učení je kombinace asynchronního kurzu s 30 minutovou konverzací (1x-2x týdně). Ale i v asynchronním kurzu budeme pracovat s dovednostmi mluvení prostřednictvím hlasových zpráv, videí a podobně. 

Jak to probíhá?

Po přihlášení do kurzu obdržíš e-mail s přihlašovacími údaji do Google učebny. V té budeš postupně nacházet spoustu tipů a materiálů. Pokud zvolíš variantu s konverzací, budeme se scházet přes Meet (nezapomeň, potřebuješ WiFi – min. rychlost 6 Mbps). 

Pracovat budeme samozřejmě na všech dovednostech jazyka. V konverzacích je kladem důraz převážně na mluvení a komunikaci. 

V ceně kurzu jsou i domácí úkoly, které budou probíhat v Google Classroom, včetně zpětné vazby. Nemusíš se bát, ždáné technické znalosti nepotřebuješ a začátkem tě bezpečně provedu. 

Naživo

 

Pokud dáváš přednost výuce naživo, nabízím ti individuální lekce a individuální přístup a podporu. Vyladíme spolu tvé cíle výuky, zjistíme, co přesně potřebuješ, najdeme vhodné časy a zvolíme ideální intenzitu.

Můžeš volit z více variant.

K dispozici budeš mít Google Classroom s materiály a úkoly a najdou se i nějaké výzvy. 

Online

 

   Pokud chceš ušetřit čas za přesuny z místa na místo, nebo míváš čas třeba dopoledne v práci a nebo ti vyhovuje online výuka, můžu Ti nabídnout kurzy online. Buď ve skupině nebo individuální. Nebo třeba konverzační půlhodinky přes Google Meet. Potkáme se v reálném čase, který naplno využijeme. Budeš mít k dispozici Google Classroom s materiály a domácími úkoly. 

Asynchronně

Jestli jsi typ studenta, který má málo času, ale který dobře zvládá samostatnou práci a potřebuje vlastně více trenéra nebo kouče, bude pro Tebe ideální asynchronní výuka. Podle tvých cílů ti nachystám vždy práci na týden dopředu a ty budeš pracovat (nejen) v online prostředí, když budeš mít čas. Poté mi úkoly odevzdáš a já Ti zašlu kompletní zpětnou vazbu. Práci vždy plánuji na 12 týdnů. Ideální je zkombinovat tuto práci s online 30-minutovou konverzací.

Skupinové kurzy

Nastartuj svou němčinu

    6000,-Kč/12 týdnů

9.1.2024- 26.3.2024

Skupinový asynchronní mentoringový kurz pro všechny, kteří s němčinou ještě nezačali a i pro ty, jejichž německé základy se rozpadly a potřebují postavit znovu. (A1.1 – A1.2)

 • naučíš se mluvit o sobě, o životě, co rád děláš a naopak
 • zeptáš se ostatních na info
 •  objednáš si v restauraci, v klidu zaplatíš
 • zorientuješ se v časových údajích, ročních obdobích
 • popíšeš svou denní rutinu
 • dostaneš tipy, jak na členy
 • zorientuješ se v typech sloves a naučíš se s nimi pracovat
 • dozvíš se také něco z reálií německy mluvících zemí

 K dispozici budeš mít Google Classroom s materiály, úkoly a tipy a najdou se i nějaké výzvy. To vše po 12 týdnů.

Refresh pro tvou němčinu

6000,-Kč/ 12 týdnů

9.1.2024- 26.3.2024

   Pokud už jsi se někdy němčinou zabýval, někdy ses jí učil, už máš nějaké základy a nechceš začínat od píky, přidej se do tohoto asynchronního mentoringového  kurzu.  Je určený pro všechny ty, kteří už nějaké znalosti mají nebo měli a jen je potřebují oprášit a zpevnit, aby na nich mohli stavět dál. (A1.2-A2)

 • zpevníš a rozšíříš ty znalosti, na kterých se bude stavět
 • rozšíříš si slovní zásobu z mnoha oblastí
 • dostaneš tipy, jak na pády v němčině
 •  podíváme se do práce, do restaurace, na módu …
 • zjistíš také zajímavosti z německy mluvících zemí

Budeš mít k dispozici Google Classroom s materiály, domácími úkoly a tipy a najdou se tu pro tebe i výzvy. To vše ve skupině po dobu 12 týdnů. 

Konverzační kurz

3 600,-Kč / 12 týdnů

pondělky 17:30-18:20

nebo

 úterky 11,30-12,20

9.1. 2024- 26.3.2024

Máš základy němčiny a bojíš se mluvit? Nebo chceš oprášit zapomenuté vědomosti? Nebo umíš vše teoreticky a  potřebuješ se rozmluvit? 

Přidej se do malé konverzační skupinky, která se schází 1 x týdně na 50 minut online. Cílem je mluvit, mluvit a mluvit. Raději s chybami než mlčet. Tak se neboj, napiš mi zprávu a pojď si popovídat. Chybami se člověk učí!   

 Tento kurz je ideální na doplnění mentoringových kurzů.

 • Uvidíš, že dělat chyby je lidské. 
 • Rozšíříš si slovní zásobu.
 • Naučíš se reagovat.
 • Gramatiku, kterou umíš, proměníš do praxe.
 • Získáš sebejistotu a podporu skupiny. 
 •  Zúročíš všechno, co ses naučil.

Reference

Spolupráce s Katkou trvá už déle než rok, a jsem moc spokojená. Navštěvovala jsem její skupinové kurzy, kde jsem se naučila základy češtiny. Moc se mi líbila atmosféra lekcí, Kateřina byla moc příjemná a milá, hodně jsme se smáli a starala se o nás jako o svoji rodinu. Naučili jsme se řešit praktické situace.

– Natalia Bilova

Lekce s Katkou jsou zábavné, jako lektorka je velmi empatická a trpělivá, a toho si vážím. Pro asynchronní výuku mi vždy nachystala velké množství rozmanitého materiálu. Mohla jsem se učit každý den trochu podle toho, kdy jsem měla čas a to mi vyhovovalo. Moc mě to bavilo.

– Eva, profesorka

První setkání

Objednat úvodní konzultaci zdarma

Zaujala tě nabídka mých lekcí a kurzů? Chceš se se mnou učit nebo se domluvit na spolupráci? Napiš mi o sobě víc a pojďme se potkat přes Meet.

4 + 11 =